ABOUT US

  
  
    
Fendal

 

Fendal Eyewear | Okulary High Polarized

O nas

Fendal Eyewear to polska marka produkująca wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne i akcesoria. Wszystkie wyposażone w wysokiej jakości soczewki z polaryzacja oraz filtrem UV400 kat. 3. Dbamy o dobry styl i bezpieczeństwo Twoich oczu. Mamy nadzieję, że spędzimy razem najlepsze chwile.
Powstaliśmy aby spełniać nasze marzenia. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i tworzyć wyjątkowe okulary. Więc jeśli szukasz modnych okularów jak od optyka? Dobrze trafiłeś!

Dlaczego fendal eyewear?

Szukałeś kiedyś okularów przeciwsłonecznych, ale kosztowały za dużo? Naszą ideą jest tworzenie produktów, które podążają za najnowszymi trendami modny, mają wysokiej jakości soczewki i filtry, a do tego nie kosztują fortuny. Daj nam szanse i sprawdź nas!
 

Soczewki z Polaryzacją High Polarized

Co to jest i dlaczego jest tak ważna w okularach przeciwsłonecznych? Polaryzacja blokuje promienie światła poziomego odpowiedzialne za powstawanie odblasków i refleksów w słoneczne dni. Dbaj o wzrok i chroń oczy dzięki soczewkom z filtrem polaryzacyjnym.
Fendal Eyewear to wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne wyposażone w wysokiej jakości soczewki z polaryzacja oraz filtrem UV400. Dbamy o dobry styl i bezpieczeństwo Twoich oczu. Mam nadzieję, że spędzimy razem najlepsze chwile
  
 

We Gonna Shade Your World

  

Fendal