Dowiedz się, co w sobie kryje zestaw #FENDALmembers.

Fendal Eyewear to marka stworzona z pasji do Twoich oczu, bo to dzięki nim codziennie możesz okrywać świat na nowo.

Tworząc nasze produkty postanowiliśmy zaoferować klientom coś więcej niż tylko dobrej jakości modne okulary przeciwsłoneczne w przystępnej cenie. Zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej oferując Ci unikatowe doświadczenie zakupowe oraz szereg akcesoriów, które pomogą zadbać o nowe oprawki. W cenie zakupu okularów Fendal Eyewear każdy klient otrzymuje unikatowy zestaw #FENDALmembers.

Zestaw Fendal Eyewear - okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją

Zestaw Fendal zawiera oryginalne geometryczne etui, które jest stworzone, tak by zajmować mało miejsca w torebce lub kieszeni, gdy okulary masz na sobie. Dodatkowo w pudełku znajduje się tester polaryzacji, który jest dowodem, że nasze soczewki są najwyższej jakości i chronią Cię nie tylko przed promieniami UV, ale także przed odblaskami, czyli inaczej "białą poświatą" mającą ogromny wpływ na jakość widzenia (czytaj więcej). Ponadto w zestawie znajdują się woreczek oraz ściereczka do ochrony oprawek z wysokiej jakości japońskiej mikrofibry. Zestaw #FENDALmembers pozwoli Ci kompleksowo dbać o okulary oraz chronić je przed uszkodzeniami lub zarysowaniami. Wierzymy, że Fendale zostaną z Tobą na dłużej i spędzimy razem najlepsze chwile :)

Wybierz tylko model, a my zajmiemy się resztą.

Zestaw fendal members z okularami przeciwsłonecznymi z polaryzacją

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne damskie, męskie i sportowe

Fendal Eyewear to ponad 30 markowych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją dla każdego odbiorcy. Każdy model charakteryzuje się unikalnością wykonania oraz wyjątkowym wzornictwem opartym na najnowszych trendach w modzie.

W ofercie Fendal Eyewear znajdziesz:

Stawiasz na wyjątkowy design czy może nieśmiertelną klasykę? Preferujesz bardziej styl Vintage czy Oldschool? Chcesz się poczuć jak gwiazda czy wolisz stonowane kształty? Fendal Eyewear odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby!